O NÁS

Johann Strauss Trio

Johann Strauss Trio

V hudobnej zostave Johann Strauss Trio pôsobia absolventi Konzervatória a Vysokej školy múzických umení v Bratislave v nástrojovom obsadení husle- violončelo - klavír. 

Predstavujeme profesionálne poňatie hudby viacerých historických období a štýlov. 

 Johann Strauss Trio prináša originálne diela, odvážne aranžmány, neobvyklé hudobné kombinácie a nový imidž. 

Náš repertoár pozostáva z hudby baroka, klasicizmu , romantizmu a evergreenovej hudby

Populárny žáner je doplnený o melódie muzikálov , operiet , jazzovej hudby a pop - rock classic , ktorý je obohatený o funkciu bicích nástrojov, čo vytvára dojem väčšieho hudobného telesa. 

Johann Strauss Trio je strhujúce spojenie vynikajúcich profesionálnych hudobníkov v rôznych žánroch hudby, snažiace sa ukázať, že pop- rock classic a klasický nástroj majú k sebe oveľa bližšie ako sa na prvý pohľad môže zdať. 

Populárne hity i moderné úpravy klenotov vážnej hudby Vám zahrajú s klasickou virtuozitou a eleganciou, ktorá dodá Vašej akcii výnimočný lesk... 

Johann Strauss Trio  je vhodné na koncertné vystúpenia, na počúvanie a spríjemnenie atmosféry pri rôznych spoločenských podujatiach ako sú eventy, svadby, ale i rozvody , firemne akcie, mestské slávnosti, VIP stretnutia , konferencie, plesy, ako aj dlhodobé angažmán pre rôzne hotely, lodné spoločnosti ....... 

Hlavnou myšlienkou nášho hudobného telesa je nové vnímanie klasickej hudby, pričom 

Johann Strauss Trio  

 Vám ho prináša priam v dokonalej forme. 

 NAŠE ŹIVOTOPISY